Charakteristika

Patříte k moderním rodičům, pro které MŠ není jen „úschovna dětí“ a očekáváte od školky „něco“ víc? Přijďte se k nám podívat.

Pro nejmenší děti, zpravidla od 2 do 4,5 let, jsou uzpůsobeny podmínky 2 tříd v malé budově, kde je této věkové skupině upravena i organizace dne.

Pro děti od 3,5 do zahájení povinné školní docházky jsou připraveny 4 třídy ve velké budově. Toto věkové složení umožňuje sociální učení mladších od starších, a zároveň plně reflektuje potřeby jednotlivých dětí přiměřené jejich vývojové fázi.

V rámci projektu Svět na kolech se intenzivně věnujeme vyhledávání a podpoře dětí s nadáním.

Pro zájemce o alternativní vzdělávání od 1.9.2022 otevřeme třídu s Montessori prvky.

Po celý rok je maximálně využívána rozlehlá školní zahrada. Velkým přínosem je dopravní hřiště a vybavení koly, koloběžkami a tříkolkami. Jednou z priorit je dopravní výchova.

Učitelky MŠ vytváří příjemné a estetické prostředí s množstvím podnětů, které probouzí aktivní zájem a zvídavost dětí. Pohoda a dobrá nálada je u nás samozřejmostí.