Celorepublikový projekt

Již ve školním roce 2019/20 se třída Brouček zapojila do celorepublikového projektu „Celé Česko čte dětem“ a „Babička a dědeček do školky„. Věříme, že maminky, babičky a dědečkové, případně další rodinní příslušníci nás podpoří ve snaze probudit v dětech zájem nejen o pohádky, ale literaturu, jako takovou.

Do školky chodí pravidelně číst zástupci úřadu ÚMOB Poruba, například pan místostarosta Martin Tomášek, který se zhostil úkolu velice dobře. Policejní pohádky nám přišly přečíst samy policistky.

V následujících letech se do projektu zapojily i další třídy. Moc děkujeme všem odvážným rodičům i prarodičům, kteří se do projektu zapojili a věříme, že i nadále bude tato aktivita a spolupráce vítaným zpestřením pro rodiče i děti.